Friday, 16 June 2017

ako investovať peniaze

Otázkou je, ako investovať peniaze, aby ste zarobili peniaze. Odpoveďou je investovať peniaze až po položení niekoľkých otázok o základoch investícií ;.Tu sú otázky, ktoré sa pýtajú a ako investovať peniaze, aby sa zabránilo podvodom a zlým obchodom vo všeobecnosti. ako zarobit na rulete
Ako investovať peniaze, pravidlo č. 1, je, že neexistuje žiadna taká vec ako dokonalá investícia. Dokonalá investícia by mala tieto vlastnosti: zaručené bezpečné, zaručené zarábanie peňazí a veľa z nich, vysoká likvidita, nulové náklady a výdavky, veľké daňové úľavy a ľahké monitorovanie ... takže vždy viete, kde stojíte finančne. Všetky investície možno porovnať na základe základných informácií o investíciách, ale žiadna čestná ponuka neobsahuje všetky uvedené vlastnosti.
Podvod bude všeobecne znamenať, že bezpečnosť a vysoké zisky sú zaručené ;.Vaša prvá otázka pred investovaním peňazí: aké sú konkrétne záruky pre bezpečnosť a návratnosť investícií? Ak odpoveď dostane zvuk mätúce alebo zavádzajúce, nemusíte klásť žiadne ďalšie otázky. Niečo v Dánsku je zhnité, pretože žiadne investície neposkytujú vysokú bezpečnosť a vysoké zisky ... okrem podvodov. Teraz prejdime na ďalšie investičné základy a otázky, ktoré by ste sa mali opýtať. Nezabudnite, že veľká časť vedomostí o tom, ako investovať peniaze, zahŕňa vedieť, ako sa vyhnúť zlým investíciám alebo tým, ktoré nezodpovedajú vašim potrebám.
Opýtajte sa na LIQUIDITY. Ako rýchlo a ľahko dostanete svoje peniaze späť, ak chcete vkladať? Čo bude ťa stáť? Toto je veľmi čestná otázka a odpoveď, ktorú získate, by mala byť jednoduchá ;.Vy ste investovať peniaze, aby ste zarobili peniaze; Aby sa nezviazal s porazeným, ktorý bude stáť za ruku a nohu na likvidáciu.
NÁKLAD INVESTOVANIA je ďalšou investičnou základňou, ktorú musíte spýtať. Väčšina investícií zahŕňa poplatky a poplatky za nákup, držanie a / alebo predaj. Mnohokrát sú podrobnosti v jemnej tlači, takže sa uistite, že sa opýtať vopred. Vysoké investičné náklady môžu zmeniť víťaza na porazeného. Napríklad dobrá jednoduchá fixná anuita bude platiť konkurenčnú úrokovú sadzbu a nebude mať žiaden poplatok na investovanie alebo držbu; A žiadne poplatky za hotovosť po niekoľkých rokoch. Nesprávna anuitná zmluva vás môže stáť 3% alebo viac ročne v poplatkoch a poplatkoch a navyše aj ťažké poplatky, ak vyplatíte v prvých rokoch.
Buďte skutočne opatrní, keď investícia sľubuje daňové úľavy. Najskôr sa pýtajte na otázky a písomne ​​ich písomne ​​zadajte, než investujete peniaze. Potom ho spustite od svojho daňového odborníka, ak ho máte. Ak nemáte, prejdite. Vaším cieľom je investovať peniaze a zarábať peniaze do procesu. Nepoužívajte šancu a skončte v ťažkostiach v daňovom režime. ako zarobit cez internet
Naša posledná oblasť záujmu o to, ako investovať peniaze a investičné základy sa nazýva VIZIBILITA alebo schopnosť monitorovať vašu investíciu. Potom, čo investujete peniaze, potom čo? Môžete sledovať hodnotu vašej investície, aby ste vedeli, kde stále stojíte finančne? Budete dostávať výkazy každý štvrťrok a na konci každého roka ukážete hodnotu svojich investičných aktív?

No comments:

Post a comment